Interpon Home Page
Interpon Home Page

HLAVNÍ MENU

Vyberte produkt/sekci

Kontaktní informace

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 12/304
747 70 Opava 9 - Komárov
Česká republika

Tel.: +420 553 692 111, 123
Fax.: +420 553 692 455
E-mail: czech@interpon.com
 

Speciální efekty & kolekce

Kolekce Futura 2010-2013 přináší inovativní povrchové úprav pro architektonické účely, ideálních pro nátěry a dekoraci ve venkovním prostředí. Nátěry Collection Futura jsou vysoce odolné vůči působení ultrafialových paprsků a drsných povětrnostních podmínek.

Více informací o kolekce Futura 2010-2013

Interpon D Brillance - Až doposud se dalo dosáhnout zářivě metalického povrchu pouze prostřednictvím tekutého nátěru (PVDF) nebo dvouvrstvého práškového systému, který se skládá ze základní vrstvy zajišťující metalický efekt a z transparentního ochranného laku, jenž tvoří vrchní vrstvu.

Více informací o Interpon D Brillance

Jedná se o 18 zvlášť působivých povrchových úprav určených pro venkovní použití. PNH Interpon D1036 Fiji představuje návrhářskou alternativu pro obvyklé hladké, lesklé povrchové úpravy a lze s ním docílit vynikající povrchovou úpravu odolnou vůči poškrábání.

Více informací o Interpon D1036 Fiji

Jedná se o nabídku našich nejlepších barev v oblasti norem RAL. Jsou určeny pro výrobce, kteří si zakládají na dekorativním působení metalízy jako vyjádření jejich osobního stylu. S povrchovými úpravami, provedenými pomocí těchto barev RAL „Metallic“, se normám RAL dodává zcela nová dimenze.

Více informací o RAL Metallic Interpon D1036 Matt (30)

Anodické eloxování je velice populární hlavně mezi designéry. Tato nová kolekce práškových nátěrových hmot však dává těmto populárním odstínům “novou krev” a prodlužuje dále jejich životnost a možnosti.Tato kolekce představuje nejpopulárnější odstíny dostupné v anodickém eloxování. Je založena na bázi ultra trvanlivé (“ultradurable”) sérii Interpon D2525, zajišťující dlouhodobý vynikající vzhled.

Více informací o kolekci Interpon D Anodic

   


 


tisková verze Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk


Interpon