Interpon Home Page
Interpon Home Page

HLAVNÍ MENU

Vyberte produkt/sekci

Kontaktní informace

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 12/304
747 70 Opava 9 - Komárov
Česká republika

Tel.: +420 553 692 111, 123
Fax.: +420 553 692 455
E-mail: czech@interpon.com
 

Nátěry pro osvětlovací systémy

 

Práškové barvy Interpon nabízí širokou škálu základních ochranných nátěrů, pro větší estetiku a životnost jednotlivých dílů venkovního osvětlení. Při instalaci venkovního osvětlení je velice důležité, aby světelné osvětlovací těleso mělo nejen atraktivní vzhled, ale také aby tento vzhled vydržel po mnoho let.

 

Venkovní osvětlení

Osvětlení zůstává na svém místě po celý rok a čelí tak náročným změnám počasí, od extrémních mrazů v zimě po vysoké UV záření v letních dnech. Jako ochrana před korozí se u ocelových podkladů používá systém dvou-vrstvého nátěru, a to buď Interpon APP120 základní nátěr nebo Interpon PZ zinkový základní nátěr spolu s vnějším nátěrem Interpon. Práškové barvy Interpon nabízí širokou škálu nátěrů pro uspokojení všech těchto náročných požadavků.

Naše řada Interpon D je jednou z nich. Je vytvořená pro architekturu a hojně používaná také u osvětlení. Práškové barvy Interpon nabízí nepřeberné množství barevných provedení a úprav povrchů osvětlovacích těles, které je možno použít např. jako osvětlení chodníků v noci pro Vaši vlastní bezpečnost, pro zlepšení vzhledu budov a v neposlední řadě pro osvětlení a zkrášlení zahrady.

Vnitřní osvětlení a vzhled

Osvětlení vnitřních prostor budov jako celku, stejně jako jejich jednotlivých místností, je velice důležité a jejich provedení by nemělo být podceňováno. Styl a vzhled vnitřního osvětlení by měly být v harmonii s barvami a jejich úpravou povrchu.

Z naší nabídky si můžete vybrat perleťové nebo kovové provedení, v barvě zlaté nebo jasně stříbrné či jednu z mnoha barev z řady Interpon s jemnou nebo hrubou strukturou. Samozřejmostí je také sametové či hedvábné provedení, které jsou velmi příjemné na dotek.

Společnost Akzo Nobel se zaměřuje na nové barevné trendy a úpravy povrchů, jejíchž cílem je otevřít dnešním designérům nové, nepoznané dimenze. A to vše prostřednictvím práškových barev Interpon.

Ať jste kdekoli na světě, můžeme Vám dodat výrobek přímo ze skladu nebo pro Vás vyvinout nové, Vámi požadované provedení.

Materiál v PDF CZ ke stažení - Osvětlovací systémy


tisková verze Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk


Interpon