Interpon Home Page
Interpon Home Page

HLAVNÍ MENU

Vyberte produkt/sekci

Kontaktní informace

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 12/304
747 70 Opava 9 - Komárov
Česká republika

Tel.: +420 553 692 111, 123
Fax.: +420 553 692 455
E-mail: czech@interpon.com
 

Práškové barvy pro komerční lakovny

alt

Všechny dílny a lakovny, které nelakují pouze stavební hliníkové profily nazýváme komerční lakovny.

Víme, že poskytování služeb je v tomto tržním oboru klíčové. Ve většině oblastí máme velký počet dodavatelů práškových nátěrových hmot a, abychom vyhověli Vašim časovým plánům, nabízíme několik možností dodání.

Celá řada produktů a technologií práškových nátěrových hmot Interpon je zpracována tak, aby vyhovovala Vašim potřebám. Velká část produktů byla vyvinuta pro použití ve zvláštních podmínkách a komerční lakovny mají k dispozici širokou škálu standardních produktů, což zajišťuje rychlé dodání ze skladu za konkurenční ceny.

K aplikaci v interiérech jsou určeny Interpon 100 a epoxi-polyesterové práškové barvy Interpon 700. K externím aplikacím jsou určeny polyesterové nátěrové hmoty Interpon 620 (neobsahují TGIC) a Interpon 610.

Pro speciální aplikace je k dispozici kompletní řada nátěrových hmot.

Vysoká odolnost vnějším vlivům

Práškové nátěrové hmoty Interpon 810 (neobsahují TGIC) a Interpon 800 jsou vysoce odolné vnějším vlivům a chrání před expozicí UV záření.

Antikorozní ochrana

Speciální produkty chránící před korozí ocelových podkladů: podkladové nátěry Interpon PZ s vysokým obsahem zinku, Interpon PZ 660 a Interpon PZ 770 a nový zinek neobsahující „aktivní antikorozní podkladový nátěr“ Interpon APP120. Tyto podkladové nátěry jsou aplikovány jako dvouvrstvý systém; vrchní nátěr se vybírá z řady polyesterových práškových nátěrových hmot Interpon. Použitím tohoto typu podkladových nátěrů se dosáhne aktivní antikorozní ochrany.

„Easy Clean“

Interpon EC je nátěr vhodný k externímu použití a k aplikacím typu antigrafiti.

Nátěry bubnů (válců)

Interpon HF je nátěr vysoce odolný vůči chemikáliím, určený k ochraně vnitřních částí bubnů (válců); tento nátěr je odolný proti řadě chemikálií.

Zachování metalického lesku  - Interpon MR

Interpon MR je technologie přinášející zvýšenou odolnost vůči vlhkosti a obecnému napadení stříbrných metalických nátěrů vlhkostí. Odolnost vůči tmavnutí ve vlhku může být zvýšena až padesátkrát.
 


tisková verze Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk


Interpon