Interpon Home Page
Interpon Home Page

HLAVNÍ MENU

Vyberte produkt/sekci

Kontaktní informace

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 12/304
747 70 Opava 9 - Komárov
Česká republika

Tel.: +420 553 692 111, 123
Fax.: +420 553 692 455
E-mail: czech@interpon.com
 

Collection Anodic - anodické (eloxové) odstíny

alt

altOdstíny anodického aloxování nyní také v práškové barvě

Společnost AkzoNobel zveřejnila svou poslední kolekci určenou pro sektor architektury, kolekci Anodic.

Tato kolekce představuje nejpopulárnější odstíny dostupné v anodickém  eloxování. Je založena na bázi ultra trvanlivé (“ultradurable”)  sérii Interpon D2525, zajišťující dlouhodobý vynikající vzhled.

Anodické eloxování je velice populární hlavně mezi designéry. Tato nová kolekce práškových nátěrových hmot však dává  těmto populárním odstínům “novou krev” a prodlužuje dále jejich životnost a možnosti.

Interpon D2525 má přes 18 let referenčních projektů po celém světě, a původní stavby z roku 1991 vypadají tak jako tehdy.

Nesporně jednou z největších výhod této kolekce Anodic je možnost lakování různých materiálů. Ačkoliv to zní možná příliš banálně, v reálném životě nastávají tyto situace poměrně často.  Jako příklad můžou posloužit třeba prvky použité ve formě kování na oknech. Většina z nich je anodicky eloxovaná, přesto však jsou v systému použity i jiné materiály, takže při celkovém pohledu působí nestejným vzhledem.  Práškové lakování tedy zaručuje stejný vzhled a nehraje roli, jedná-li se o hliníkové či ocelové komponenty.

alt

 

 

V případě zájmu o zaslání vzorkovnice napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Technické a bezpečnostní listy k této kolekci - Interpon D2525.

 


tisková verze Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk


Interpon