Interpon Home Page
Interpon Home Page

HLAVNÍ MENU

Vyberte produkt/sekci

Kontaktní informace

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Podvihovská 12/304
747 70 Opava 9 - Komárov
Česká republika

Tel.: +420 553 692 111, 123
Fax.: +420 553 692 455
E-mail: czech@interpon.com
 
Banner

Intro / Akzo Nobel Powder Coatings se představuje

Interpon Powder Coatings je globální značka firmy AkzoNobel, největšího světového výrobce nátěrů.

Společnost AkzoNobel je největším světovým výrobcem práškových nátěrových hmot a světový lídr v technologiích pro práškové nátěrové hmoty.

Práškové nátěrové hmoty – bez obsahu rozpouštědel se aplikují a používají pro veškeré typy oceli, hliníku a jíných konduktivních materiálů. Používají se pro všechny druhy kovového nábytku až po rámy oken, radiátorů, auta a taktéž na plasty a dřevo.

Naše produkty dodáváme do několika klíčových odvětví: domací spotřebiče, architektura, automobilový průmysl, funkční nátěry, nábytek, všeobecný průmysl a IT sektor – vše pod globalními značkami Interpon® a Resicoat®.

 

Potřebujete jen vyrobit velmi malou výrobní šarži - využijte naši službu Rapid Service.


Rychlá navigace

Novinka!
Interpon HT - teplotně odolné barvy

Produktová řada práškových nátěrů vyvinutá pro použití tam, kde je třeba dosáhnout teplotní odolnosti od 200ºC až po extrémně vysoké teploty o 550ºC.

Nátěry pro osvětlovací systémy

Nabízí širokou škálu základních ochranných nátěrů, pro větší estetiku a životnost jednotlivých dílů venkovního osvětlení.

Antimikrobiální prášková barva s technologii BioCote

Mimo antimikrobiálních vlastností se zde setkáváme také s ochrannými a dekorativními vlastnostmi, které se očekávají od vysoce kvalitní práškové barvy.

Kolekce Interpon Futura 2010-2013

Kolekce Futura 2010-2013 přináší inovativní povrchové úprav pro architektonické účely, ideálních pro nátěry a dekoraci ve venkovním prostředí.

Kolekce Anodic - anodické (eloxové) odstíny

Anodické eloxování je velice populární hlavně mezi designéry. Tato nová kolekce práškových nátěrových hmot však dává těmto populárním odstínům “novou krev” a prodlužuje dále jejich životnost a možnosti.

Interpon D Brillance - zářivé metalické odstíny

Interpon D Brillance - Až doposud se dalo dosáhnout zářivě metalického povrchu pouze prostřednictvím tekutého nátěru (PVDF) nebo dvouvrstvého práškového systému.

   
   
   

 


tisková verze Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

 


Interpon